Tijdens deze vorming staan we oa stil bij decubitus en huidzorg specifiek tijdens covid bij patiënten opgenomen op een afdeling intensieve zorg. Aansluitend hebben we meer aandacht voor de (druk)letsels die kunnen ontstaan ten gevolge van niet-invasieve beademingstechnieken. Je krijgt door middel van diverse casuïstiek informatie en praktisch toepasbare kennis om als verpleegkundige hier mee om te gaan. Ten slotte kent de brandwondenzorg ook een evolutie. Doorheen deze opleiding zullen diverse topics aan bod komen, van preventie tot nazorg.
80 EurVrij van BTW
inclusief 2 koffiepauzes

0 credits
- donderdag 21 april 2022
08.30 u. - 18.00 u. Aantal opleidingsuren: 8h25
Kortrijk
Doelpubliek
Deze vormingsdag is gericht op verpleegkundigen die tewerkgesteld zijn of affiniteit hebben met kritieke diensten of met een bijzondere interesse in wondzorg.
Meer info
Programma
- Decubitus en huidzorg tijdens COVID19 op IZ
mevr. Valerie Hanssens - verpleegkundig specialist wondzorg UZ Brussel
- De preventie van letsels in het aangezicht door het frequent gebruik van hoogfiltratiemaskers - Incontinentie geassocieerde dermatitis
dhr. Steven Smet - verpleegkundig specialist wondzorg UZ Leuven
-
Brandwondenzorg: brandwondenzorg, van preventie tot nazorg
dhr. Kris Bernaerts - verpleegkundig specialist wondzorg UZ Leuven